HOTEL

W swojej pracy ze zwierzętami kieruje się przede wszystkim sercem i pasją. Każdy powierzony mi psiak będzie miał do dyspozycji duże przestrzenie a także swój pokoik noclegowy w budynku, (codziennie sprzątany i dezynfekowany po każdym gościu hotelowym) wygodne sofy i  legowiska, pieszczoty i zabawy, oraz pyszne jedzonko, nieograniczony dostęp do dużego bezpiecznego naturalnego ogrodu, w którym nigdy nie zostanie sam bez nadzoru oraz stałą fachową opiekę opartą na ponad 20 letnim doświadczeniu w szkoleniu i przechowywaniu psów. Każdy właściciel psa wie, że żaden, nawet największy wybieg nie zastąpi możliwości odkrywania nowych, fascynujących zapachów w trakcie spacerów po niezbadanych dotąd miejscach.

Okolica zapewnia świetne trasy spacerowe, w ramach pobytu oferuje więc wyjątkowe spacery 2-3 razy dziennie, na smyczy lub lince, wedle preferencji pojedynczo lub w małych grupach, podczas których poziom aktywności i rodzaj zabaw zostanie dobrany idealnie do temperamentu, rasy i charakteru psa. Pory spacerów i posiłków podopiecznych będą zgodne z zaleceniami właścicieli. Sugeruję zaopatrzenie go we własną karmę by nie narażać go na nagłą zmianę diety aczkolwiek istnieje możliwość indywidualnego żywienia za dodatkową opłatą po wcześniejszym ustaleniu. W hotelowym menu znajduje się karma sucha i mokra renomowanych firm oraz pokarm gotowany – makaron lub ryż z mięsem.

Świetlica dla zwierząt gwarantuje mnóstwo aktywności a właścicielowi spokój, dedykowana pupilom które  nie lubią zostawać same, nudzą się podczas nieobecności właściciela i lubią towarzystwo innych czworonogów. godziny otwarcia świetlicy 7-20. Zapewniam możliwość wizyt weterynaryjnych w miarę potrzeb indywidualnych klientów w zaprzyjaźnionej lecznicy na koszt właściciela (od jednorazowej odpłatnej wizyty po prowadzenie stałych odpłatnych usług weterynaryjnych względem danego klienta). Wszelkie kwestie pobytu są każdorazowo ustalane z właścicielem zwierzęcia, przyjmowanego do hotelu na podstawie wcześniej spisanej umowy.

Każdy powinien posiadać książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami, gdyż hotel jest profesjonalnym miejscem gdzie przede wszystkim stawia się na bezpieczeństwo i dobre samopoczucie powierzonych pupili, każdy z nich otrzymuje troskliwą opiekę, specjalnie dobrane menu, a także możliwość wspólnych zabaw, nawiązania międzyrasowych przyjaźni, ugruntowania dobrych manier i poprawy formy fizycznej, wszystko to poszerzone o zakres zabiegów upiększających oraz pielęgnacyjnych w profesjonalnie wyposażonych przestrzeniach przystosowanych do tego rodzaju fachowych usług, sprawi że każdy gość spędzi tu wakacje, których nigdy nie zapomni.

WARTO WIEDZIEĆ !
Z racji na ograniczoną liczbę miejsc rezerwacji telefonicznych należy dokonywać z odpowiednim wyprzedzeniem.

Przed przywiezieniem zwierzęcia na pobyt należy wypełnić Umowę Powierzenia Zwierzęcia Pod Opiekę. Obowiązkowo należy zabrać ze sobą książeczkę zdrowia zwierzęcia lub paszport. Dodatkowo warto zabrać ze sobą obrożę i smycz, którą pies już zna, ulubioną zabawkę, mile widziany jest również koc lub domowe legowisko, które zminimalizują stres poprzez znajomy mu zapach.

Umowa powierzenia zwierzęcia pod opiekę.

Ankieta Zgłoszeniowa