O FIRMIE

 

Nowoczesny oraz komfortowy hotel wraz z świetlicą i usługami groomerskimi dla zwierząt domowych z profesjonalną opieką nad psami, kotami, gryzoniami jak i innymi zwierzakami,  położony w centrum Krakowa i jednocześnie mieszczący się w spokojnej okolicy w bezpośrednim sąsiedztwie tzw. Krzemionek z dala od zakorkowanych dróg i miejskiego hałasu. Prowadzony jest przez osobę kochającą zwierzęta i traktującą swoją pracę nie tylko jako sposób na zarobek ale przede wszystkim pasje. Francuski Piesek powstał gdyż wielu właścicieli czworonogów ma problem z pozostawieniem ich w bezpiecznym i pewnym miejscu, na czas swojej nieobecności – w czasie pracy  i wyjazdów. (ferii, wakacji, świąt czy weekendów) gdzie zwierzak może spokojnie i atrakcyjnie spędzić czas rozłąki – zero nudy i tęsknoty, maximum zabawy, dobre jedzenie i wygodny pokoik.

Gościom hotelu dla zwierząt, który został specjalnie zaprojektowany tak aby spełniać wszystkie wymagania (posiada odrębne strefy dla kotów, gryzoni i ptaków). zapewniam ciepłą i domową atmosferę, dokładając starań, aby czuły się spokojnie i bezpiecznie, całodobową opiekę, stały kontakt z człowiekiem a także możliwość przebywania z  innymi przedstawicielami swojego gatunku jeśli ich charaktery na to pozwalają, warunki pobytu dostosowane do najbardziej wymagających podopiecznych. Gwarantuje wszystkie niezbędne psie i kocie luksusy oraz 100% uwagi i miłości. Indywidualne podejście do każdego i indywidualnie dopasowany atrakcyjny harmonogram dnia którego intensywność zależy od poziomu aktywności pupila i jego preferencji przez co jest to idealne miejsce zarówno dla tzw. kanapowców jak i bardzo aktywnych zwierzaków.

W celu zapewnienia klientom maksymalnego komfortu i satysfakcji hotel z usługami groomerskimi dla zwierząt wyposażony jest w wygodną, nowoczesną poczekalnię, łazienkę dla klientów i posiada również własne bezpłatne miejsca parkingowe.

 

Rynek tego typu usług jest wciąż perspektywiczny, a zbyt mała liczba istniejących hoteli nie zaspokaja rosnącego na nie zapotrzebowania, dlatego w ofercie można znaleźć również domowe hotele dla zwierząt, które jednak nie są w profesjonalny sposób przystosowane, ani w pełni bezpieczne dla przyjmowania zwierząt, ze względu na obecność sprzętów mogących stanowić dla nich zagrożenie (drobne przedmioty, kable elektryczne, trujące rośliny, nieprzeznaczone dla psów produkty spożywcze), ponadto często w przypadku hoteli domowych ich podopieczni w ciągu dnia są niepilnowani i pozostawieni sami sobie na kilka godzin dziennie ze względu na fakt, iż niejednokrotnie prowadzenie takiego hotelu jest dla przedsiębiorcy zajęciem dodatkowym i nie posiada on wyspecjalizowanych kwalifikacji, natomiast ja planuje zarówno poszerzać swoje kwalifikacje jak i zakres prowadzonych usług przykładowo o : usługi z dojazdem do klienta, catering, ściąganie kamienia u psów, psie przedszkole dla szczeniąt (podstawowe treningi posłuszeństwa), tresura – indywidualne zajęcia z behawiorystą/trenerem.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Hotelu Francuski Piesek.